Nata-2 Piotr Zdrojek ul. Solińskiego 9
03-599 Warszawa
tel. (22) 678 01 27
tel. 790 218 470
fax. (22) 678 92 97 e-mail: piotr@nata2.pl

Transport międzynarodowy
Nieustannie rozwijamy naszą działalność, mając jednocześnie na uwadze potrzeby odbiorców świadczonych przez nas usług. Obecnie zakres ich realizowania, bezpośrednio związany z transportem międzynarodowym oraz szeroko rozumianą spedycją, pozwala nam w pełni odpowiedzieć na indywidualne potrzeby Klientów. W zakresie usług transportowych firma proponuje Państwu:

Przewóz całopojazdowy:
  • transport drogowy FTL (full truck load - całopojazdowy) na terenie całej Europy,
  • import / export,
  • kabotaż między wszystkimi krajami europejskimi.

Przewóz częściowy

Specjalizacją naszej firmy transportowej jest przewóz drobnicowy LTL (less than truck load). Wieloletnie doświadczenie i wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza pozwala nam dobrać odpowiedni środek w „doładunku” – tak, by móc jak najbardziej zminimalizować koszty przewozu.

Dedykowany

W sytuacjach awaryjnych dla ładunków nietypowych lub wymagających szybkiej dostawy, jesteśmy w stanie podjąć się zorganizowania przewóz dedykowanego. Jest to specjalistyczna usługa w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Pozwala więc na podjęcie natychmiastowej reakcji oraz działań spedycyjnych. Na specjalne życzenia Klientów zapewniamy podwójną obsadę kierowców, a także dostawy nocne lub weekendowe. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiej dyspozycyjności, będziemy w stanie dostarczyć ładunek pod wskazany adres w ustalonym terminie.

 

 
© Copyright 2018